
Od wtorku działa znów Klub Gier Planszowych CUBUS, który wrócił po wakacyjnej przerwie!
Mamy z tej okazji dla was wspaniałą wiadomość! W tym sezonie w naszym klubie w każdym miesiącu macie szansę wziąć udział w turnieju gier!
Pierwszy z nich to SEN, o kolejnych poinformujemy wkrótce.

Tradycyjnie, jak co roku w czasie wakacji, Klub Osiedlowy Kaliskiej Spółdzielni Lokatorsko-Własnościowej Serbinów zorganizował półkolonie dla najmłodszych mieszkańców. 180 dzieci w wieku od 6-12 lat w ciągu czterech turnusów aktywnie spędzało czas nie tylko w mieście, ale i na wielu ciekawych wyprawach i wycieczkach.