W sobotę 29 czerwca 2019 r. na boiskach do plażowej piłki siatkowej na osiedlu Widok rozegrany zostanie Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. 

Z okazji Święta Miasta Kalisza zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Konkursie Recytatorskim imienia Marka Brymory „Strofy nad Prosną”.

Konkurs odbył się 12 czerwca w Klubie Osiedlowym Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Serbinowskiej 25.

6 czerwca na osiedlowym terenie sportowo-rekreacyjnym osiedla Widok odbył się FESTYN RODZINNY z okazji Dnia Dziecka. Animatorzy z sali zabaw Bajka przygotowali dla dzieci szereg atrakcji: konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, pokaz dużych baniek mydlanych, zaplatanie kolorowych warkoczyków. 

Pogoda jak na zamówienie, pozytywne wibracje, dobra energia miłośników dobrej zabawy przyciągnęły młodszych i starszych mieszkańców Serbinowa 30 maja na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

W programie festynu znalazły się konkursy z nagrodami, zabawy i gry prowadzone przez animatorów z Sali Zabaw Bajka, dmuchane zamki, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków, zamykanie w  bańkach mydlanych – to tylko niektóre z atrakcji. Organizatorzy przygotowali dla dzieci kilkaset nagród, które można było zdobyć w różnych konkursach. Poza zabawkami, przyborami szkolnymi na wszystkich czekały słodycze, pop corn i lody.  

trwa inicjalizacja, prosze czekac...