W sobotę 30 czerwca 2018 r. na boiskach do plażowej piłki siatkowej na osiedlu Widok rozegrany zostanie Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zmagania rozpoczną się o godz. 10.00. W turnieju mogą uczestniczyć drużyny z rocznika 2001 i starsze. Zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9.00.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Trzy najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary. Dla wszystkich uczestników przewidziane są nagrody rzeczowe. Organizatorami zawodów są Klub Osiedlowy Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Rada Osiedla Widok oraz administracja osiedla.

Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W w Kaliszu działając zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych […], zwanym potocznie RODO informuje, że lokatorzy którzy do tej pory nie zdeklarowali ujawnienia swojego imienia i nazwiska na spisie lokatorów oraz domofonie, mogą to zrobić poprzez wypełnienie stosownego oświadczenia udostępnionego w skrzynkach pocztowych.

Wypełnione oświadczenie prosimy przekazać do biura Administracji Osiedla lub Biura Obsługi Klienta (Górnośląska 69A) do 30 czerwca 2018 r.

Nie dostarczenie niniejszego oświadczenia będzie traktowane jako nie wyrażenie zgody na umieszczenie danych osobowych na spisie lokatorów i przy domofonie.

Oświadczenie.pdf

Zapraszamy mieszkańców wszystkich Osiedli Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej L-W w Kaliszu na plenerową imprezę która odbędzie się w dniu 16.06.2018 przy Klubie Blaszak KSM LW w Kaliszu.
Rozpoczęcie imprezy o godz. 14.00.

trwa inicjalizacja, prosze czekac...